Zdjęcia

Restauracja KOS zlokalizowana jest w centrum Gdańska, w samym sercu tętniącej życiem starówki. Otoczenie ponad 1000-letniego Starego Miasta z okazałymi kamienicami i zabytkami oraz wyjątkową atmosferą, gdzie historia miesza się ze współczesnością, czyni nasz lokal miejscem wartym odwiedzenia!

 
 

Wnętrze Restauracji KOS doskonale wpisuje się w klimat gdańskiej starówki. Naturalne tkaniny, drewniane stoliki, wygodne kanapy i poduszki na parapetach oraz gustowne dekoracje, a wszystko to w stonowanych barwach, czynią nasz lokal eleganckim, a zarazem niezwykle przytulnym miejscem, idealnym na każdą okazję.

 
 

Restauracja KOS to miejsce przyjazne dzieciom. Specjalnie dla najmłodszych stworzyliśmy wspaniałe miejsce pełne najnowocześniejszych gier i zabaw, gdzie możliwa jest nauka poprzez rozrywkę. Rodzice mogą obserwować pociechy w trakcie zabawy dzięki specjalnemu ekranowi i w spokoju cieszyć się posiłkiem.

 
 

KOS to miejsce idealne na randkę, obiad w gronie rodziny, ale i na większą uroczystość. W naszej restauracji zorganizujesz zarówno imprezę rodzinną, m.in. urodziny czy komunię, jak i spotkanie biznesowe, np. szkolenie. Posiadamy nowoczesną salę konferencyjną. Zapewniamy komfortowe warunki, profesjonalną obsługę oraz wyśmienitą kuchnię.

 
 

Restauracja KOS zaprasza na ucztę dla zmysłów! Starannie wyselekcjonowane, sezonowe produkty z pasją łączymy w wyśmienite dania. Nasze potrawy nie tylko wspaniale smakują, ale też uwodzą zapachem i pięknie wyglądają. W menu kuchnia tradycyjna i nowoczesna, dania fitness, pyszne desery i najlepsze wina.