Strefa malucha

Strefa malucha

kos_85.jpg

KOS restauracja przyjazna dzieciom

Restauracja KOS to restauracja przyjazna dzieciom. Specjalnie zaprojektowana Strefa Malucha zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie dzieciom w każdym wieku, a rodzicom i opiekunom pozwoli na spokojne delektowanie się atmosferą i pysznym jedzeniem.

Więcej niż zabawa

Strefa Malucha w Restauracji KOS to nie zwykły kącik dla dzieci, jakich wiele w innych lokalach. Naszym celem jest zapewnienie najmłodszym warunków do rozwijającej zabawy, która pobudzi ich wyobraźnię oraz dostarczy wiele uśmiechu i radości. Sami jesteśmy rodzicami i rozumiemy, jak ważna jest nauka poprzez zabawę.

W Strefie Malucha znalazły się nowoczesne, starannie wyselekcjonowane zabawki dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat:

  • Pluszaki i zabawki sprowadzone z Holandii
  • Drewniany domek
  • Mini kuchnia
 

strefa_malucha2.jpgWszystkie sprzęty znajdujące się w Strefie Malucha są atestowane, bezpieczne dla dzieci i mają charakter edukacyjny.

Restauracja dla całej rodziny

Przy Strefie Malucha znajduje się sala rodzinna, w której umieściliśmy ekran nadający obraz na żywo z pokoju dla dzieci. Dzięki temu rodzice i opiekunowie mogą stale mieć oko na swoje pociechy bez konieczności przerywania posiłku.

W Strefie Malucha znajduje się łazienka przystosowana do potrzeb dzieci, a także przewijak.

 

 

 

Oferta Urodzinowa

strefa_malucha2.jpg

Nasza Restauracja to idealne miejsce na zorganizowanie urodzin dla dzieci. Dzięki atrakcjom znajdującym się w naszym lokalu i pysznemu dziecięcemu menu, ten dzień będzie niezapomniany. Staramy się aby urodziny były naprawdę wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla jubilatów, ale również ich gości