Aktualności
Informacja dot. rezerwacji na weekendy

Informujemy, że od stycznia 2017 roku nie przyjmujemy rezerwacji na dni weekendowe (sobota, niedziela) za wyjątkiem uroczystości wcześniej umówionych.

kulka kulka
Komunijne rezerwacje na rok 2017

Informujemy, że od 1 października przyjmujemy rezerwacje na komunię.

Pobierz i zobacz menu komunijne

kulka kulka
Studenckie poniedziałki - 50% zniżki na wybrane dania!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich studentów i uczniów! W poniedziałki, za okazaniem legitymacji, możecie otrzymać 50% zniżki na wybrane dania!

W naszym menu w lokalu znajdziecie specjalną wkładkę. Zapraszamy.

więcej

 
kulka kulka
Mikołajki w Kosie
Mikołajki w Kosie

W dniu 07.12.2015 od godziny 12.00 do 14.00 zapraszamy na Mikołajki w Kosie.

Planujemy: Wizytę Świętego Mikołaja, przygotowanie ozdób choinkowych, pisanie listów do Świętego Mikołaja, dla każdego dziecka słodki upominek.

 
kulka kulka
KOS w Radiu Gdańsk!
KOS w Radiu Gdańsk!

Niedawno zostaliśmy zaproszeni do Radia Gdańsk jako restauracja przyjazna dzieciom. To dla nas duże wyróżnienie! Zapraszamy do posłuchania audycji.

Posłuchaj audycji

 
kulka kulka
10 urodziny KOS-a!

Restauracja KOS ma już 10 lat! Z tej okazji na wszystkich czekają w kwietniu wyjątkowe atrakcje! Przez cały miesiąc codziennie do wygrania m.in.: noclegi w Apartamentach KOS, vouchery do Restauracji czy Urodziny w Strefie Malucha. W konkursach można wziąć udział bezpośrednio w Restauracji, na naszej stronie internetowej oraz na fanpage'u na Facebooku.

Szczegóły w zakładce 10-te Urodziny!

więcej

 
kulka kulka
Rozsmakuj się w Bistro KOS - Weekend za pół ceny

Bistro KOS bierze udział w tegorocznej edycji Weekendu za pół ceny - Rozsmakuj się w Gdańsku, który odbędzie się już 18 i 19 kwietnia! W te dwa dni wszyscy Klienci będą mogli zjeść wybrane dania z naszej oferty, płacąc jedynie połowę regularnej ceny.

Więcej informacji na stronie: gdansk.pl/rozsmakujsie

Serdecznie zapraszamy!

więcej

 
kulka kulka
Życzenia Świąteczne
Życzenia Świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć Państwu, aby wszystkie chwile spędzone w rodzinnym gronie były radosne i spokojne, a każdy dzień Nowego Roku był pełen szczęścia i nadziei.

 
kulka kulka
Mikołajki 2014

05.12.2014 do restauracji KOS przyjdzie... Mikołaj! Z tej okazji serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami. Mikołaj będzie gościł od godziny 10 do 12.

więcej

 
kulka kulka
Strefa malucha
Strefa malucha

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 27 października (poniedziałek) do 29 października (środa) br. pokój zabaw dla dzieci będzie nieczynny z powodu prac remontowych.

Do odświeżonej Strefy Malucha zapraszamy po zakończeniu prac.

 
kulka kulka
Pierwsze urodziny Restauracji KOS

Już niedługo KOS obchodzi swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji w dniach 16 - 18 maja 2014 roku zapraszamy wszystkich na wspólne świętowanie w naszej Restauracji!

A już teraz przygotowaliśmy dla Was specjalne urodzinowe konkursy!

więcej

 
kulka kulka
Weź udział w konkursie na Instagramie!

Weź udział w konkursie fotograficznym na Instagramie i wygraj voucher o wartości 50zł do wykorzystania w Restauracji KOS!

Znajdź nas w Instagramie - @KOS_RESTAURACJA i dołącz do wspólnej zabawy. Pokaż nam jak spędzasz czas w KOSie!

więcej

 
kulka kulka
Piszą o nas!
Piszą o nas!

O Restauracji KOS jest coraz głośniej, nie tylko w Gdańsku. W Dzienniku Bałtyckim ukazał się artykuł "KOS to miejsce przyjazne dzieciom". W artykule opisano metamorfozę lokalu. Zobaczcie, jak widzi nas prasa!

Pobierz artykuł

 
kulka kulka